КОРПОРАТИВИ В РЕСТОРАНІ «СМОРОДИНА»

Не секрет, що тімбілдинги і корпоративні заходи єднають колектив, сприяють зростанню командного духу, покращують результати роботи, мотивують співробітників на досягнення нових професійних висот. Щоб організувати корпоратив, компанії шукають заклад, який би став максимально комфортним для всіх співробітників. У ресторані СМОРОДИНА часто проводяться корпоративні заходи з різних приводів: Новий рік, день народження компанії, перемога в тендері, неформальне зібрання, презентація, конференція, семінар. Наші зали готові прийняти колективи до 100 чоловік.

Залежно від тематики заходу, кількості гостей, побажань компанії ми пропонуємо до ваших послуг великий і малий зал, літні тераси. Красивий інтер’єр з безліччю зелені (зелений — найпопулярніший корпоративний колір), панорамні вікна з видом на Русанівський парк, відмінне обслуговування, різноманітне меню і індивідуальний підхід до кожної компанії роблять наш заклад одним з кращих ресторанів в Києві для проведення корпоративу.

Меню

Для проведення корпоративу ми пропонуємо звичайне і банкетне меню, які представлені різноманітними стравами популярних кухонь світу. Вартість — від 850 грн на людину. Звичайно ж, захід може бути безалкогольним — у нас достатньо напоїв для такого формату: морси, фреші, компоти власного виробництва. Якщо ж компанія вирішила внести в меню алкоголь, то ми готові запропонувати прекрасну винну карту з кращими напоями Італії, Іспанії, Франції, Чилі, Новій Зеландії, Аргентини, США. Всі вина — за дуже демократичними цінами, таким же, як і у винних бутиках міста.

Всі можливості для корпоративу

Одним з важливих пунктів при виборі ресторану для проведення корпоративу є можливість закладу забезпечити захід додатковими можливостями, які потрібні, наприклад, для сценарного плану. Так, у нас є плазма і проектор, на яких може демонструватися історія компанії, результати роботи, плани на майбутнє. Чудовим місцем для тімбілдінга стане наш караоке-зал, де співробітники зможуть проявити свої вокальні дані. А на літніх терасах можна розмістити корпоративні фотозони і банери з логотипами.

Звичайно ж, наш заклад завжди використовує індивідуальний підхід до кожної компанії і ми готові обговорювати всі побажання, щоб захід був проведений на найвищому рівні!