СМОРОДИНА — м’ясний ресторан у парку

СМОРОДИНА — м’ясний ресторан в Києві з кращими кулінарними традиціями! Меню ресторану — це вдалий симбіоз найбільш популярних в Україні страв різних кухонь світу. Холодні та гарячі закуски, салати, карпачо і тартари, піца, роли, паста та равіолі, фірмові десерти — меню СМОРОДИНИ легко задовольнить гастрономічні запити сучасного гурмана. І все ж основний акцент зроблений на стравах з м’яса, приготованих на мангалі і в хоспері. Стейки, кебаби, шашлики — вибір дуже великий! Це один із небагатьох м’ясних закладів столиці України, де кожен гість знайде щось для себе!

СМОРОДИНА — сімейний ресторан, який стане також ідеальним місцем для весіль, банкетів, корпоративних заходів. Стильний світлий інтер’єр двоповерхової будівлі з великими панорамними вікнами доповнений дизайнерськими люстрами з ложок і чайних чашок і відкритою кухнею, на якій кожен день можна спостерігати за справжнім гастрономічним шоу!

Ресторан знаходиться в Києві на Русанівці, всього в 15 хвилинах їзди від центру міста. У нас відмінна локація: в затишному парку, біля набережної Дніпра. Створюється враження, що ви перебуваєте далеко від мегаполісу, один на один з природою. До нас люблять приїжджати з дітьми — прекрасне розташування, смачне і корисне дитяче меню припало до душі всім мамам! Ось чому ресторан СМОРОДИНА став по-справжньому сімейним рестораном не тільки на Русанівці, а й в усьому Києві!

ПН-НД з 12:00 до 24:00
м. Київ, Русанівська набережна, 7
Тел. (044) 377-52-27, (067) 506-83-35